Repozytorium UŁ - Kwantyle interpolowane rozkładu liczby serii dla n1 = n2

Repozytorium Centrum Otwartej Nauki

 

Kwantyle interpolowane rozkładu liczby serii dla n1 = n2

Pokaż pełny rekord



Tytuł: Kwantyle interpolowane rozkładu liczby serii dla n1 = n2
Autor: Domański, Czesław; Tomaszewicz, Andrzej S.
Streszczenie: The left- side quantiles of distribution of a number of series for n1 = n2 = 5(1)100(5)200(10)600(20)1000 and & = 005, 0.10, 0,01, 0,05, 0.10 are given. The construction of these tables has been based upon recursive formulae, more effective in numerical calculations.
URI: http://hdl.handle.net/11089/6195
Data: 1992

Pliki tej pozycji

Plik Rozmiar Format Przeglądanie
Folia Oeconomica. 117 1992 19-31.pdf 5.487MB PDF Oglądaj/Otwórz

Pozycja umieszczona jest w następujących kolekcjach

Pokaż pełny rekord

Szukaj w Repozytorium


Szukanie zaawansowane

Przeglądaj

Moje konto

Statystyki

Sprawdź